Zajmujemy videofilmowaniem imprez okolicznościowych - śluby, wesela, studniówki, komunie, oraz produkcją filmów instruktażowych i reklamowych. Posiadany sprzęt, wiedza i doświadczenie pozwalają nam na zrealizowanie zarówno profesjonalnego reportażu z wesela, jak i filmu reklamowego wzbogaconego w trójwymiarowe animacje. Gotowy film może zostać nagrany na dowolny nośnik - zaczynając od kasety VHS, poprzez kasety cyfrowe, kasety Betacam, płyty CD, na płytach DVD kończąc.

  Ślub, wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu człowieka, ciesz się tą chwilą dłużej, oglądając ciekawie nakręcony i profesjonalnie zmontowany film. Videofilmowanie to sztuka, nie każdy operator kamery potrafi oddać klimat tego dnia, staramy się być jak najbardziej elastyczni i otwarci na propozycję narzeczonych, poniżej przykładowy scenariusz realizacji filmu z wesela z komentarzem :

  1. Czołówka - przedstawiająca młodą parę, świadków, miejsce uroczystości, w skład której mogą wchodzić zdjęcia z narzeczeństwa, albo z dzieciństwa w kolejności chronologicznej.
  2. Plener - spacer nakręcony przed ślubem - w parku, Starówce, albo nad morzem. Spacer jest ciekawym elementem urozmaicającym film - para młoda jest wyluzowana, nie czuje obowiązku dnia weselnego, ta część filmu może być wyreżyserowanym spotkaniem, albo ciekawą sesją zdjęciową z romantycznym podkładem muzycznym.
menu główne dalej